Hemen Kayıt Ol , Soru sor ? - Cevap ver !
Kayıt Ol Giriş Yap

Hoşgeldin, Ziyaretçi
Sitemizden yararlanabilmek için Kayıt olmalısınız.

Kullanıcı Adınız:
  

Şifreniz:
  

Forumda Ara

(Gelişmiş Arama)

Forum İstatistikleri
» Toplam Üyeler: 125
» Son Üye: slymn.ezer
» Toplam Konular: 121
» Toplam Yorumlar: 125

Detaylı İstatistikler

Kimler Çevrimiçi
Toplam: 2 kullanıcı aktif
» 0 Kayıtlı
» 2 Ziyaretçi

Son Aktiviteler
Güncel Teknoloji Haberler...
Son Yorum: fuat
17-02-2017, Saat: 20:52
» Yorumlar: 0
» Okunma: 5
Fc Tasarım Eğitim Merkezi
Son Yorum: fuat
09-02-2017, Saat: 16:48
» Yorumlar: 0
» Okunma: 8
Bulgaristan Araba Ve Bulg...
Son Yorum: fuat
09-02-2017, Saat: 13:18
» Yorumlar: 0
» Okunma: 6
Gürcistan Araba Ve Gürcis...
Son Yorum: fuat
09-02-2017, Saat: 12:25
» Yorumlar: 0
» Okunma: 6
Vu+ Dosyaları
Son Yorum: fuat
06-02-2017, Saat: 14:31
» Yorumlar: 0
» Okunma: 6
Dijital Reklam Hizmetleri
Son Yorum: fuat
04-02-2017, Saat: 07:18
» Yorumlar: 0
» Okunma: 4
Havalandırma ve İklimlend...
Son Yorum: fuat
04-02-2017, Saat: 05:01
» Yorumlar: 0
» Okunma: 3
Fan Coil Bakım Servisi
Son Yorum: fuat
04-02-2017, Saat: 02:21
» Yorumlar: 0
» Okunma: 5
Süresi bitmiş domain
Son Yorum: Jackal
01-02-2017, Saat: 19:28
» Yorumlar: 0
» Okunma: 13
Sevgiliye Hediye
Son Yorum: fuat
01-02-2017, Saat: 15:52
» Yorumlar: 0
» Okunma: 15

 
  Güncel Teknoloji Haberleri
Yazar: fuat - 17-02-2017, Saat: 20:52 - Yorum Yok

logo-tekno.png

Güncel Teknoloji Haberleri

Teknolojimix.com Gündemde olan Akıllı Telefon, Oyun, Bilgasayar, Donanım ve Teknoloji Haberleri'ni kullanıcılarına en iyi şekilde olaştırmayı kendine prensip edinmiştir.

Bu konuyu yazdır Bu konuyu bir arkadaşına gönder

  Fc Tasarım Eğitim Merkezi
Yazar: fuat - 09-02-2017, Saat: 16:48 - Yorum Yok

Fc Tasarım Eğitim Merkezi

Günümüzde profesyonel bir kariyerin yolu, bilgisayarı hızlı ve verimli kullanmaktan geçiyor. Siz de bu kıstası yetenekleriniz arasına katarak,  yeteneklerinize sağlam bir artı kazandırmaya hazır mısınız?...

FC Tasarım kurulduğu 2007 senesinden beri  Excell Kursu ile başlayıp Autocad Kursu seçeneğine kadar ulaşan çeşitli tasarım kurslarını, çalışan yahut meslek hayatına atılmaya hazırlanan bireyler için, profesyonel olarak vermektedir.

Günümüzde sık rastladığımız " Autocad Kursu nereden alabilirim..." ve "Autocad nasıl öğrenilir ki?..." sorularına, siz değerli öğrenci adaylarımızın konuya dört dörtlük hakim olmasını kendimize tek hedef olarak, cevap veriyoruz.

Bugün Grafik Tasarım Kursu yahut 3d Max Kursu almak isteyen bir reklamcı, PR, gazeteci yahut herhangi bir sektör çalışanını,   dilerse hafta sonu dilerse hafta içi programlanacak ders saatleriyle, eğitimimize davet edebiliyoruz.

Artık "Grafik tasarım nasıl öğrenilir?..."  veya "3d Max nasıl öğrenilir, nereden kurs alınır?.."  Yahut "Autacad nasıl öğrenilir, okulda anlatılandan ben hiç birşey anlamadım!.."  gibi sorularınızın profesyonel ve sizin başarınıza odaklı bir cevabı var...

Kurslarımızın ödeme planlarını sizleri kazanmak için, çeşitli ödeme planlarıyla sunuyoruz. Grafik Tasarım Kursu fiyatları, Autocad Kursu fiyatları ve 3d Max Kurs Fiyatları ile alakalı bilgi almak için, lütfen çekinmeden bizimle irtibata geçin.  http://www.fctasarim.com

Autocad kursu İstanbul içinde çeşitli kurumlarında alabileceğiniz bir hizmet; lakin tamamen size odaklı ve ödeme kolaylığı sağlayan bir hizmet için FC Tasarım'ı tercih edebilirsiniz.

3d Max kursu İstanbul için her adımda bulabileceğiniz bir kurs; bunun farkındayız. Lakin sizi ailemizin değerli bir üyesi olarak görmeyi ve konuya tam hakimiyet sağlamanızı sağlamayı vaat ediyoruz.

Grafik Tasarım kursu İstanbul içi kurumlar ve bireysel öğretmenler tarafından verilebilen, Youtube üzerinde videolarına erişilebilen bir konu... Fakat konunun profesyonellerinden bir eğitim almayı ve tasarımlarınızla fark yaratmayı ister misiniz?... Öyleyse FC Tasarım olarak sizleri de aramıza davet ediyoruz.

İlk bakışta öğrenilmesi zor gelen ve kafa karıştırabilen Autocad, 3d Max, Grafik Tasarım ve Excell programları artık o kadar da zor değil. İstanbul içinde bu programları çözmeniz ve verimli bir şekilde kullanmanız için, herşey düşünüldü...

Bu konuyu yazdır Bu konuyu bir arkadaşına gönder

  Bulgaristan Araba Ve Bulgaristan Araba Fiyatları
Yazar: fuat - 09-02-2017, Saat: 13:18 - Yorum Yok

logo.png

Bulgaristan Araba Ve Bulgaristan Araba Fiyatları

Artık çok ucuza lüks araçları almak hayal değil.Eğer ki son zamanlarda yabancı plakalı araçları Türkiye'de çok fazla görüyorsanız işte bu yabancı araçları görmenizin bir çok sebebi var.Son yıllarda devletimizin vermiş olduğu imkanlardan mı diyelim yoksa yasal bir açık olan durumdan mı diyelim bilmiyorum ama Bulgaristan üzerinden lüks araçları çok çok ucuz fiyatlara bir çok yatırımcı ve vatandaş çok kolay bir şekilde alabilmektedir.

Bulgaristan araba fiyatları konusunda çok çok uygun fiyatlara araç alım satımı yapmaktadır.Türkiye şartlarında sıfır bir aracı alırken ötv,kdv ve mtv gibi bir çok vergiler ödenmektedir.Örnek vermek gerekirse 10.000 dolar bir araca devletin koymuş olduğu vergiler vs eklenirken araç oluyor bizlere 20.000 dolar.Bu sebepten dolayı fiyatlar iki katına katlanmaktadır.

Ama Bulgaristan'da böyle vergiler vs olmadığı için bir çok lüks araç çok ucuz fiyatlara satılmaktadır.Eğer sizlerde Bulgaristan araba hakkında detaylı bilgiler almak istiyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçebilir ve tüm detayları alabilirsiniz.

Bizleri birer satıcı olarak görmeniz gerekmiyor zaten bizler satıcı değiliz ve sadece satıcı ile alıcıyı buluşturan kişileriz.Sitemiz üzerinden tüm detayları okuyarak tüm bilgilere sahip olabilirsiniz aklınızda ki soru işaretlerini kaldırabilirsiniz.Site adresimiz http://www.bulgaristanarabafiyatlari.com bizlere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Bu konuyu yazdır Bu konuyu bir arkadaşına gönder

  Gürcistan Araba Ve Gürcistan Araba Fiyatları
Yazar: fuat - 09-02-2017, Saat: 12:25 - Yorum Yok

cropped-logo.png

Gürcistan Araba Ve Gürcistan Araba Fiyatları

Artık çok ucuza lüks araçları almak hayal değil.Eğer ki son zamanlarda yabancı plakalı araçları Türkiye'de çok fazla görüyorsanız işte bu yabancı araçları görmenizin bir çok sebebi var.Son yıllarda devletimizin vermiş olduğu imkanlardan mı diyelim yoksa yasal bir açık olan durumdan mı diyelim bilmiyorum ama Gürcistan üzerinden lüks araçları çok çok ucuz fiyatlara bir çok yatırımcı ve vatandaş çok kolay bir şekilde alabilmektedir.

Gürcistan araba fiyatları konusunda çok çok uygun fiyatlara araç alım satımı yapmaktadır.Türkiye şartlarında sıfır bir aracı alırken ötv,kdv ve mtv gibi bir çok vergiler ödenmektedir.Örnek vermek gerekirse 10.000 dolar bir araca devletin koymuş olduğu vergiler vs eklenirken araç oluyor bizlere 20.000 dolar.Bu sebepten dolayı fiyatlar iki katına katlanmaktadır.

Ama Gürcistan'da böyle vergiler vs olmadığı için bir çok lüks araç çok ucuz fiyatlara satılmaktadır.Eğer sizlerde Gürcistan araba hakkında detaylı bilgiler almak istiyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçebilir ve tüm detayları alabilirsiniz.

Bizleri birer satıcı olarak görmeniz gerekmiyor zaten bizler satıcı değiliz ve sadece satıcı ile alıcıyı buluşturan kişileriz.Sitemiz üzerinden tüm detayları okuyarak tüm bilgilere sahip olabilirsiniz aklınızda ki soru işaretlerini kaldırabilirsiniz.Site adresimiz http://www.gurcistanaraba.org bizlere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Bu konuyu yazdır Bu konuyu bir arkadaşına gönder

  Vu+ Dosyaları
Yazar: fuat - 06-02-2017, Saat: 14:31 - Yorum Yok

o0D8jX.jpg

Vu+ Dosyaları

Vu+ dekoder televizyon izleme keyfinde yeni bir boyut açan ve dünyada en çok tercih edilen dekoderler arasındadır. Vu+ yazılımlarının güncellenebilmesi ile televizyon keyfinizi her zaman bir adım daha öteye taşıyabilirsiniz. Peki, Vu' dekoderlerin yeni güncellemelerine nasıl ulaşıp, dekoderinizin yazılımları, yeni kullanım özellikleri ve daha fazla bilgiye sahip olacaksınız?

Cevap sadece bir tık kadar ötenizde: vuplusdestek.com

Sadece bir tıkla dekoderlerinizle ilgili merak ettiğiniz tüm bilgilere ulaşabilir, özelliklerini daha detaylı öğrenebilir, yeni güncellemeleri görebilir ve bir tıkla dilediğiniz güncellemeyi indirebilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşadığınızda foruma yazarak sorunlarınıza anında çözümler bulabilir ve bu sayede dekoderinizin daha üstün performans ile kullanımını sağlayabilirsiniz.

Forumda backup image vu+ solo2 gibi tüm cihazlarla uyumlu tüm güncellemelere ulaşma ve indirme imkânınız bulunuyor. Vu+ dekoderlerin internet ile uyumlu olması sayesinde dilerseniz yazılımlarınızı değiştirebilir ve ihtiyacınıza en uygun yazılımı sitede bulabilirsiniz. Vu+ yedek alma ile ilgili bilgilere de kolaylıkla ulaşarak cihazlarınızın yedeklemesini kolaylıkla herhangi bir dışarıdan desteğe gerek kalmadan kendiniz yapabilirsiniz.

Site Türkiye'de ki tüm Vu+ kullanıcılarını bir araya getirerek ortak bir platform oluşturmuş ve internette yer alan dekoderler ile ilgili tüm bilgileri Türkçe olarak sunmuştur. Dekoderiniz ile ilgili merak ettiğiniz bir şeyi öğrenmek için sözlük karıştırmanıza gerek kalmadan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcılarla da dekoderlerin kullanımı ve özellikleri ile ilgili fikir alışverişlerinde bulunarak hem kendi deneyimlerinizi arttırabilir hem de diğer insanlara yeni bilgiler sunabilirsiniz.

Bu konuyu yazdır Bu konuyu bir arkadaşına gönder

  Dijital Reklam Hizmetleri
Yazar: fuat - 04-02-2017, Saat: 07:18 - Yorum Yok

Dijital Reklam Hizmetleri

Organik Hit, Alexa Hizmeti, Dijital Reklam Hizmetleri, YouTube Video İzleme, Instagram Takipçi - Like, Facebook Beğeni, Twitter Takipçi, Sosyal Medya Yönetimi, Creative Design, Reklam Filmi ve Prodüksiyon, Reklam ve Hava Fotoğrafçılığı, Araştırma Hizmetleri, Danışmanlık Hizmetleri konusunda hizmetlerimizi en etkin şekilde sizlere vermeyi amaçlamaktayız.

utkuenformasyon.com

Bu konuyu yazdır Bu konuyu bir arkadaşına gönder

  Havalandırma ve İklimlendirme Sistemleri Bakım Servisi
Yazar: fuat - 04-02-2017, Saat: 05:01 - Yorum Yok

Havalandırma ve İklimlendirme Sistemleri Bakım Servisi

Havalandırma ve iklimlendirme sistemleri insan sağlığı için son derece önemli cihazlardır. Havadaki sirkülasyon ile ortama yayılan bakteri ve mikropların önlenebilmesi için düzenli olarak havalandırma bakımı yaptırılmalıdır ancak uzman olmayan kişi ve kuruluşlara yaptırılacak çalışmalar sağlığınız için ciddi sorunlar oluşturabilir.

ISO 9001 Kalite, ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği belgelerine sahip uzman havalandırma ve iklimlendirme sistemleri bakım onarım servisimiz ile her türlü havalandırma sistemi fan coil ünitesi ve klima santrali bakımı işlemleriniz için 7 gün 24 saat kesintisiz servis hizmeti vermekteyiz.

Alanında uzman eğitimli teknik personelimiz ile sorunlarınıza anında çözüm üretiyoruz ve tüm çalışmalarınızı 6331 sayılı İş Sağlığı Ve Güvenliği Kanununa uygun olarak yapıyoruz her türlü havalandırma sistemi, klima santrali ve fan coil bakımı için bize ulaşarak ücretsiz destek talebinde bulunabilir ve daha fazla bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

unerka.com

Bu konuyu yazdır Bu konuyu bir arkadaşına gönder

  Fan Coil Bakım Servisi
Yazar: fuat - 04-02-2017, Saat: 02:21 - Yorum Yok

Fan Coil Bakım Servisi

Fan coil üniteleri merkezi sistemlerde odaların ısıtılması yada soğutulmasını sağlayan cihazlardır.

Fan coil bakımı düzenli olarak yapıldığı taktirde ısıtılan yada soğutulan havanın dolaşımı ile ortama yayılan sağlığa zararlı mikroorganizmaların çoğalması engellenmiş olur.

Sağlığınız için oldukça önemli olan bu cihazların bakımı mutlaka uzman bir fan coil servisi tarafından yapılmalıdır amatör kişi yada kuruluşlar tarafından yapılan bakım çalışmaları sağlığınıza ciddi zararlar verebilecek bazı sonuçlar ortaya çıkmasına sebep olabilir

Sektörün lider kuruluşlarından olan firmamız her türlü yer tipi fan coil, tavan tipi fan coil, kaset tipi fan coil ve döseme tipi fan coil ünitesi için iso 9001, iso 10002 ve OHSAS 18001 belgeli uzman fan coil bakım servisi ile 7 gün 24 saat hizmet vermektedir hizmetlerimiz ve referanslarımız hakkında detaylı bilgi almak isterseniz web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

fancoilbakimservisi.com

Bu konuyu yazdır Bu konuyu bir arkadaşına gönder

  Süresi bitmiş domain
Yazar: Jackal - 01-02-2017, Saat: 19:28 - Yorum Yok

merhaba arkadaşlar güncellenmemiş domain buldum nasıl transfer edebilirim ?


ErZoWq.jpg

Bu konuyu yazdır Bu konuyu bir arkadaşına gönder

  Sevgiliye Hediye
Yazar: fuat - 01-02-2017, Saat: 15:52 - Yorum Yok

karisik-lezzet-cicegi-lovedear.jpg

Sevgiliye Hediye

Yaklaşan Sevgililer Günü, sevgiliye hediye seçme telaşını da arttırmış durumda. Sevgilinize klasik hediyelerin dışına çıkarak ona lezzetli bir çiçek sepeti sunmak ister misiniz? Nasıl mı?

www.lezzetlihediye.com olarak sevdiklerinize birbirinden lezzetli hediye sepetleri hazırlıyoruz. Onları şımartmak ve damaklarında hoş bir tat bırakmak için hazırladığımız sepetler şu şekildedir:

- Meyve sepetleri: Taptaze meyveleri eşsiz lezzetli çikolatalarımızla bir araya getirerek birbirinden güzel lezzetler yaratıyoruz. Hazırladığımız bu meyveleri görsel olarak ta bir şölene dönüştürüyor ve çiçek sepeti görünümünde hazırlıyoruz.

- Kek çiçekleri: Ustalarımızın birbirinden güzel hazırladığı kekleri çiçek şekline dönüştürerek ve enfes kremalarla süsleyerek hem görsel hem de bir damak şöleni yaratıyoruz.

- Çikolata şeker sepeti: Birbirinden güzel çikolata ve şekerleri bir araya getirerek, içine görsellik ve yaratıcılığımızı da katarak bir lezzet sepeti oluşturduk. Sevdiklerinize tatlı bir sürpriz yapmak için çikolata şeker sepetleri tam size göre.

Daha bir çok lezzetli sepet seçeneklerimiz ile sizlerin tüm özel günlerinde yanındayız. Kaliteli ürün sepetlerimizi uygun fiyatlarla bir araya getirerek sizlere lezzetli bir hediye seçeneği sunuyoruz. Kredi kartı ile de ödeme yapabileceğiniz sitemizde seçtiğiniz hediye sepetlerini adrese teslim de ediyoruz. Canlı destek ekibimiz ürünlerle ilgili sormak istediğiniz tüm soruları anında cevaplıyor.

Kampanyalarımızdan ve fırsatlarımızdan da yararlanarak lezzetli hediye sepetlerine çok daha uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz! Tüm bu lezzetli fırsatlara bir göz atmak için sizi sitemizde ufak bir tura davet ediyoruz.

Bu konuyu yazdır Bu konuyu bir arkadaşına gönder

Forum Bilgileri İletişim Bilgileri
Türkçe Çeviri: MyBBGrup
Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2013 MyBB Group.


Mail : forumaramaktayim @ gmail.com