Hemen Kayıt Ol , Soru sor ? - Cevap ver !
Kayıt Ol Giriş Yap

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi


 
Konuyu Oyla:

Zynga Chip


18-01-2017, Saat: 10:29,
Yorum: #1

width=200 height=200

Zynga Chip
Zynga Chip

Son günlerin en popüler oyunu hiç kuşkusuz zynga poker olmaktadır. Zynga poker oynayabilmek için zynga chip sahibi olmanız gerekmektedir. Bu chipler sayesinde dilediğinizce oyun oynayabilir ve chiplerinizi katlaya bilirsiniz. Tabi ki chiplerinizi katlaya bilmek için en kolay yol elinizde ki chiplerin de yeterli seviyede olmasıdır. Dilerseniz poker chip alımlarınızı chip satışı yapan siteler aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Fakat bu hususta çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Çünkü birçok site ucuz chip satışları adı altında dolandırıcılık yapmaktadırlar.
 
Bu yüzden bilindik ve güvenilir siteleri seçmeniz de fayda olacaktır. Bilinen ve tercih edilen sitelerin başında ise, http://www.zyngachipsatisi.com adresi gelmektedir. Zynga chip satışı sitesi aracılığı ile ihtiyacınız olan chipleri güven ile satın alabilirsiniz. Ayrıca birçok kullanıcı satın aldığı chipleri katlayarak satışını yapmak böylece gelir elde etmek istemektedirler. Birçok chip satışı yapan site mevcut olmasına rağmen alımı yapan site sayısı oldukça az olmaktadır. Alım yapan siteler ise bu işlemi oldukça düşük fiyatlar ile gerçekleştirmektedirler. Zynga chip satışı adresi aracılığı ile chiplerinizi kolayca değerinde satabilirsiniz. Chip satan siteler alına chipleri hesaba tek seferde yüklemektedirler.
 
Bu durumda da kullanıcıların hesapları bloke edilebilmektedir. Bu durumu bilen zynga chip sitesi adresi, chipleri hesabınıza parça parça ve siz kazanmışsınız gibi yükler. Böylece herhangi bir problem ile karşılaşma riskiniz ortadan kalkmaktadır. Zynga chip satışı adresinden chip alımı yapmak için kullanıla bilecek 2 adet ödeme yöntemi mevcut olmaktadır. Dilerseniz siteden chip alımı yaparken kredi kartınızı kullanabilir ve kolayca chip satın alma işleminizi gerçekleştire bilirsiniz. Fakat kredi kartınız yok ya da kullanmak istemiyorsanız, ATM aracılığı ile ilgili hesap numarasına yatıracağınız para ile zynga poker chip satın alma işlemini gerçekleştire bilmektesiniz.
 
Normalde ATM aracılığı ile yapılan işlemlerde, kullanmayı tercih ettiğiniz bankaya göre belli bir miktarda işletim ücreti ödemeniz gerekmektedir. Fakat zynga chip satışı adresi tüm bu bankalar ile anlaşmalı olup, yatıracağınız paradan ya da ek bir durum olarak sizden para talep etmez ya da kesinti yapmaz. Ayrıca 7/24 tüm sorularınız için canlı yardımı kullanabilirsiniz.

zyngachipsatisi.com

Forum Bilgileri İletişim Bilgileri
Türkçe Çeviri: MyBBGrup
Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2013 MyBB Group.


Mail : forumaramaktayim @ gmail.com