Hemen Kayıt Ol , Soru sor ? - Cevap ver !
Kayıt Ol Giriş Yap

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi


 
Konuyu Oyla:

TÜRK TELEKOM (AVEA), VODAFONE, TÜRKCELL, TTNET BAYİLİK ALMA ŞARTLARI


11-01-2017, Saat: 21:10,
Yorum: #1

width=200 height=200

TÜRK TELEKOM (AVEA), VODAFONE, TÜRKCELL, TTNET BAYİLİK ALMA ŞARTLARI
Turkcell bayilik alma ve Turkcell bayilik sistemi
t%C3%BCrkcel-300x89.jpg

Turkcell Türkiye’de iletişim sektöründe çok önemli bir yere sahip. Gsm pazarının büyük bir payını elinde bulunduran Turkcell yaptığı yatırımlar ile de dikkat çekiyor.Türkiye’de yapılan yatırımlarının yanısıra sosyal girişimcilik adına yaptığı yatırımlarla gündeme geliyor. Turkcell bayiliği alarak sizde bu dev firmanın bir temsilcisi olabilirsiniz.
Turkcell bayilik verme konusunda sizin telefon sektörü içindeki satışlarınızı ve performanslarınızı inceliyor.
Turkcell Bayilik Şartları
İlk öncelik olarak bir cep telefon dükkanı açmanız gerekiyor.Telefon dükkanı açıldıktan birkaç ay sonra size bir bayilik kodu veriliyor. Daha sonrasında bir senelik periyot içinde satmış olduğunuz Turkcell hat miktarı vb. performanslarınız göz önünde bulunduruluyor.Bunları takiben eğer başarınız yeterli görülürse,turkcell bayisi olmaya hak kazanırsınız.
Vodafone Bayiliği Nasıl Alınır?
vodafone.jpg

Vodafone bayiliği almak için öncelikle Vodafone bayilik şartları çok iyi araştırılarak yerine getirilip getirilemeyeceği tespit edilmelidir. Yazımızın devamında konu ile ilgili detaylı bilgileri vereceğiz. Şimdi Vodafone bayiliği nasıl alınır ondan bahsedelim. Vodafone bayisi olmak için şirkete başvurmak gerekir. Başvuru esnasında gerekli evrakların ve koşulların gerçekleştirilmesi gerekir. Başvurunun ardından evraklarda herhangi bir sıkıntı yoksa ve tüm koşullar yerine getirilmiş ise artık bayilik süreci başlamış olur. Bayilik almak isteyen firmaya ait isim, açık adres, vergi numarası ve bağlı olduğu vergi dairesi gibi resmi bilgiler de gereklidir.


Vodafone Bayilik Şartları Nelerdir?
Firmanın bayilik için sunduğu silver, shop ve store şeklinde üç farklı uygulaması bulunmaktadır. Her bir bayilik sistemi için ayrı ayrı koşullar belirlenmiştir. Özellikle dekor, ürün ve hizmet satışı gibi belli başlı ana konularda büyük farklılıklar göstermektedir. Bu nedenle bayilik almak isteyen girişimcini öncelikle hangi tür bir bayi olmak istediğini netleştirip aşağıdaki iletişim adresi üzerinden bağlantı kurması gerekmektedir. Ayrıca Vodafone’un resmi web sitesi üzerinden ilgili formu doldurarak bayilik için gerekli olan şartların tarafınıza gönderilmesini isteyebilirsiniz. Vodafone bayisi olmak için ne kadar para gereklidir diye bir soru aklınıza takılabilir. Bu sorunun net bir cevabını vermek pek doğru olmayacaktır. Çünkü bayilik açılacağı yer ve ne tür bir bayilik istenildiği başlangıç için gerekli olan maliyeti düşürecektir. Bu değer küçük bir yerde 30 bin kadar olabilirken büyük bir alış veriş merkezinde 300 bine kadar çıkabilmektedir.  Bayilik maliyetini kısa sürede çıkarabileceğiniz bu konuda çok fazla tedirgin olmamanızı öneriyoruz.

Türk Telekom  (Avea) Bayiliği Almak
images-300x128.jpg

Gsm operatörlerinin öncülerinden olan Avea GSM şirketinin bir bayisi de siz olmak istiyorsanız, şimdi yazacaklarımı dikkatlice okuyun. Avea bayiliği almadan önce bilinmesi gereken herşeyi sizlerle paylaşıyoruz.
Avea,Türk Telekom Bayilik Şartları
 
Avea, Türkiye genelinde tüm il ve ilçelerde belirli kontejyanlar doğrultusunda bayilikler vermektedir. Bu bayilikler, firmaların başvurularındaki talepleri değerlendirerek ve yapılacak karşılıklı görüşme sonucunda her iki tarafın da şartlarını açıkca dile getirmesinden sonra, anlaşmaya varılabiliyorsa gerçekleşir. Yatırımcının şirkete teminat mektubu vermesi gerekmektedir.
Avea firmasından bayilik almak istiyorsanız siz de hemen aşağıda vereceğimiz adres bilgileriyle Avea’ya ulaşabilir, detaylı bilgi alarak anlaşmanızı yapabilirsiniz.
TTnet Bayilik
TTnet Bayilik Aldığınız zaman internet satışı ve belirlenen kampanyalardaki ürünlerin satışı gibi haklara sahip olursunuz. Ödeme noktasıda olmanızdan dolayı şirketin belirttiği oranlarda ödeme başına komisyonda alıyorsunuz. Aylık internet abonelikleri servisi ve satışı hakkında bilgi sahibi oalcağınız için bu alandaki müşteri yönetiminede hakim olmanız gerekmektedir.
ttnet_bayilik.jpg
TTnet Bayilik

TTnet Bayilik Alma
TTNET Anonim Şirketi, Türk Telekom iştiraki olarak 26 Nisan 2006 tarihinde kurulmuş ve 14 Mayıs 2006 tarihinde ‘İnternet Servis Sağlayıcı Lisansı’ alarak faaliyetlerine başlamıştır.
Türkiye’yi internete bağlamak ve dünyayla tanıştırmak amacıyla kurulan TTNET, bugün kurumsal ve bireysel hizmetleriyle sektörde öncü rol oynayan, müşterilerine bugünün ve geleceğin iletişim teknolojilerini sunan, iletişim ve eğlence şirketidir. İletişim teknolojilerinin üç temel bileşeni olan internet, televizyon ve telefonu birlikte sahiplenen TTNET eğitim, eğlence, iletişim, güvenlik ve işletmelere özel ürünleriyle Türkiye’nin tüm iletişim ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Şirketin ürün portföyünde başta ADSL/VDSL2-hızlı internet erişimi, WiFi kablosuz internet erişimi ve iPass işbirliği ile TTNET WiFi yurtdışı erişim hizmeti, G.SHDSL, Metro Ethernet, ATM ve Frame Relay internet erişim hizmetleri bulunmaktadır. TTnet bayilik . Sinema ve televizyonu taşınabilir hale getiren Tivibu Web ve ev ortamında TV ekranından ulaşılabilen IPTV hizmeti Tivibu Ev’in yanı sıra, Avea işbirliği ile TTNET Mobil markası altında GSM ve 3G dahil tüm cep telefonu hizmetleri de TTNET müşterilerine sunulmaktadır.
 

Forum Bilgileri İletişim Bilgileri
Türkçe Çeviri: MyBBGrup
Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2013 MyBB Group.


Mail : forumaramaktayim @ gmail.com