Hemen Kayıt Ol , Soru sor ? - Cevap ver !
Kayıt Ol Giriş Yap

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi


 
Konuyu Oyla:

Etrafınızdaki Bütün Pokémonları Görebileceğiniz Harita: PokéVision


03-01-2017, Saat: 19:18,
Yorum: #1

width=200 height=200

Etrafınızdaki Bütün Pokémonları Görebileceğiniz Harita: PokéVision
Çok kısa sürede milyonlarca kişiye ulaşan Pokémon GO’da bazen Pokémon bulmak çok zor olabiliyor. Kullanıcılar, daha çok Pokémon yakalayabilmek için birçok yöntem deniyor. Kullanıcıların kolay yoldan Pokémon yakalayabilmesi için geliştirilen PokéVision isimli harita sitesini kullanarak, çok daha geniş alanda çevrenizdeki Pokémonları görebiliyorsunuz.

pokevision1.jpg
PokéVision adlı harita sitesine gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

PokéVision adlı harita sitesinde Pokémonların yerini gerçekten görebilseniz de bu harita üçüncü parti bir ekip tarafından yapılmış. Yani aslına bakarsanız legal değil. Bu yüzden Pokémon GO açık iken kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Haritadan Pokémonlara baktıktan sonra haritayı kapatıp, Pokémon GO’yu açıp Pokémon avlayabilirsiniz.

PokéVision nasıl kullanılır?

Öncelikle PokéVision sitesine girin. Siteye girdiğinizde karşınıza çıkan arama çubuğundan bulunduğunuz konumu yazın veya sitenin konumunuzu öğrenmesine izin verin. Bulunduğunuz konumu belirledikten sonra “Click to find Pokémon Near Marker” butonuna tıklayarak etrafınızdaki Pokémonları görebilirsiniz. Haritayı 30 saniyede bir yenileyebilirsiniz.

Forum Bilgileri İletişim Bilgileri
Türkçe Çeviri: MyBBGrup
Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2013 MyBB Group.


Mail : forumaramaktayim @ gmail.com