Hemen Kayıt Ol , Soru sor ? - Cevap ver !
Kayıt Ol Giriş Yap

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi


 
Konuyu Oyla:

En iyi Reklam Veren Siteler - 2017 - Yayıncı Ol


11-01-2017, Saat: 21:02,
Yorum: #1

width=200 height=200

En iyi Reklam Veren Siteler - 2017 - Yayıncı Ol
Web siteniz var ve para kazanamıyor musunuz adsense sitenize onay vermiyor mu üzülmeyin alternatifler çok ancak para az veriyorlar sizde birden çok reklam alırsanız sitenize o zaman adsensenin verdiği gelire getirmeniz mümkün olabilir aslında ancak reklamlar ne kadar kalitelidir buda sizin yayıncı olacağınız reklam firmasına bağlıdır artık kolay gelsin şimdide.
Web sitelerine, blog sitelerine reklam veren siteler hangileridir? Hangi reklam sitesi daha çok kazandırırbize ? Ödeme yapan reklam siteleri hangileridir?
Birinci olarak Google Adsense; en çok kazandıran ve en güvenilir yerdir aslında. Ancak adsense şartlarına uygun bir site oluşturmak çok da kolay değildir.Bundan dolayı bir çok site sahibi çareyi başka firmalardan reklam alarak bulmaktadır.

Wordego; Türkiye’nin en sitesi olarak gösterilir ancak reklam tıkları çok düşüktür yani tık başına çok az verir. 100TL olunca da banka hesabınıza otomatik olarak parayı yatmaktadır. %20 de (KDV) vergi v.s kesinti yapmaktadır.

popcash.net popup reklam veren bir yayıncılıktır ödemeler 10 dolarda verilmektedir adsensenin yanında kullanmaktayım ve iyi sayıyor şimdilik sıkıntı yok ama uzun vadede bakmak gerek.

UzmanReklam; Adult +18 reklamlarının sunulduğu bir reklam sitesi. Ödemesi de her hafta yapılmaktadır. 20TL’yi de geçtiği an her hafta otomatik olarak banka hesabınıza paranız yatmaktadır.

AdHood; Tıklama başına 10 kuruş verir bir reklam sitesidir. Gösterim başına kuruş vermiyor ancak youcan kampanyaları sayesinde aldığınız linki tıklatarak da para kazanabilirsiniz.Ödemeler banka hesabına isteyince yatırılıyor.Kesinlikle önerdiğim bir reklam firmasıdır adhood.

CPM Fun; Hemen hemen her sitenin kabul edildiği firmada 100 dolar olduğunda para otomatik olarak Paypal hesabınıza paranız yatar.

Qadabra; Adult, şiddet yada illegal içerik olmadığı sürece her siteyi kabul eden bir reklam firmasıdır. 1 dolar olduğunda ödeme hemen paypal hesabınıza otomatik yatırılıyor.

Popads; 5 dolar olduğunda ödemeniz otomatik olarak hesabınıza 6 saat içinde yatıyor. Her gün ödeme alabilirsiniz. Pop reklamları yayınlanıyor ve ödeme paypal hesabına yatıyor.

Popmyads; Bir pop reklam firmasıdır burada da ödemeyi her gün alabilirsiniz. Popads gibi işliyor.

Gittigidiyor İş Ortaklığı (Affiliate) Programı; Tıklama başına 15 kuruş veren gittigidiyor firması.ancak kola kolay onay vermemektedir her siteye bilginize.Bireysel siteniz var ise , kazancınız da 100 TL’yi aştığı an, ilgili stopaj vergisi kesildikten sonra, hesabınıza nakit olarak ödenir bilginize.

Adtriplex; Blog sitelerine reklam veren tıklama başına ücret ödeyen reklam firması.tıklama başına da ücreti değişmektedir.

Reklamport; 250 TL olduğunda ödeme talebi yapabilirsiniz.250 tl çok olduğundan pek tercih edilmez aslında.

Clicktotrink; Tıklama başına 0.04 veren reklam firması. 30TL olduğunda ödeme alabilirsiniz.tercihim değildir.

Reklammax; 25TL olunca ödeme yapan reklam firmasıdır.

AdPozitif; paranız 30 dolar olduğunda ödeme alabilirsiniz. %18 KDV ve %10 Sapotaj kesintisi yapmaktadır bilginize.

Reklamagaci; 50 dolar olduğunda ödeme alabilirsiniz. Paypal veya banka hesabına %20 kesinti yapılmaktadır.

GoldReklam; 1000 gösterime 0.50TL veren reklam sitesi.

Adtomatik; gösterim ve tıklama başına ücret ödeyen reklam firması. Kolay bir kullanım ara yüzüne sahiptir.

Reklam74; 50TL olduğunda paypal yada banka hesabınıza ödeme talep edebilirsiniz. %10 kesinti kdv v.b yapmaktadır.

ReklamBux; Anında ödeme yapan reklam firması. 10 TL olduğunda paypal hesabınıza ödeme isteyebilirsiniz.

AdMatik; içerisinde 9bin kayıtlı sitenin olduğu reklam firması. 50TL olduğunda her ay ödeme alabilirsiniz. Paypal veya banka hesabı.Gösterim başına ücret veriyor.Sadece hiti çok çok yüksek olan sitelere önerimdir.

Yllix; 1 ücret dolar olduğunda her hafta ödeme alabileceğiniz reklam firmasıdır. Paypal yada çek karşılığında ödeme yapmaktadır bilginize.

Reklamstore : 30 tl olduğunda parayı isteyebiliyorsunuz hem görüntüleme hemde tıklama başına birşeyler karıştırıp sunuyor cpm filan v.s işte sonuçta veriyor ancak bence adhood en iyisi.

Forum Bilgileri İletişim Bilgileri
Türkçe Çeviri: MyBBGrup
Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2013 MyBB Group.


Mail : forumaramaktayim @ gmail.com