Hemen Kayıt Ol , Soru sor ? - Cevap ver !
Kayıt Ol Giriş Yap

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi


 
Konuyu Oyla:

Elektrik Tedarikçilerini Karşılaştır


28-12-2016, Saat: 18:32,
Yorum: #1

width=200 height=200

Elektrik Tedarikçilerini Karşılaştır
2016 yılında geçerli olan kanunla göre aylık 120 TL ve üzeri elektrik faturası olan tüketiciler, serbest tüketici olarak cep telefonu operatörlerini değiştirir gibi elektrik tedarikçilerini değiştirip indirimli elektrik kullanabiliyor. CazipEnerji’de Türkiye’nin en büyük ve en prestijli elektrik tedarikçilerin indirimli elektrik tarifelerini anında karşılaştırıp saniyeler içinde internetten elektrik tedarikçinizi değiştirebilir ve tasarrufa hemen başlayabilirsiniz. 
 
İndirimli elektrik kullanarak aynı miktarda elektrik tüketimi yaparken, daha az elektrik faturası ödersiniz. Tedarikçi değiştirmek serbestleşen elektrik piyasasında Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu (EPDK)’nın serbest tüketici limitlerini düşürmesiyle birlikte mümkün hale geldi. Aylık 120 TL ve üzeri elektrik faturası olan herkes serbest tüketici olarak güvenle elektrik tedarikçisini değiştirebilir.
 
Aslında 2001 yılından beri serbest tüketici olarak indirimli elektrik kullanmak mümkündü, ancak tedarikçi değiştirmek için gerekli elektrik tüketimine herkes sahip değildi. EPDK tarafından belirlenen Serbest Tüketici limitleri zaman içinde düştü, 2016 yılında 120 TL’ye kadar indi ve 120 TL ve üzeri elektrik faturası olan herkes cep telefonu operatörünü değiştirir gibi elektrik tedarikçisini değiştirme hakkına sahip oldu. Eğer Serbest Tüketici iseniz elektrik satan özel firmalar tarafından sunulan indirimli elektrik tarifelerini kullanabilirsiniz.

https://www.cazipenerji.com/serbest-tuketici-merkezi/indirimli-elektrik-faturasi#
#AlıntıdırAnahtar Kelimeler : İndirimli Elektrik Faturası , Tedarikçi , Elektrik , Elektrik Tarifesi Değiştir , Serbest Tüketici , İndirimli Elektrik , Elektrik Faturasını Değiştir

Forum Bilgileri İletişim Bilgileri
Türkçe Çeviri: MyBBGrup
Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2013 MyBB Group.


Mail : forumaramaktayim @ gmail.com